وبلاگ هواداران کریس رونالدو

این وبلاگ مخصوص هواداران کریس رونالدو و باشگاه رئال مادرید میباشد.

رئال و بارسا

رئال مادردید ، تمرین پایانی پیش از بازی کوپا برابر بارسلونا را که امشب انجام خواهد داد . 
این تمرین در استادیوم سانتیاگو برنابئو پشت درهای بسته برگزار می شود که پس از آن لیست اعلام می شود .

          بازی رو حتما ببینید..............ایشا....پیروز میشیم

                       نظر یادتون نره!!!  

 

                  بااااااااااااااااااااااااااای بااااااااااااااااااااااااااااااااای

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390ساعت 13:14  توسط پریسا  | 

مورینیو: کسانی که از رونالدو انتقاد می کنند، با من مشکل دارند !!!

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، در آستانه دیدار تیمش مقابل بارسا در کوپا دل ری از کریس رونالدو، ستاره تیمش دفاع کرد.

در چند هفته اخیر بار دیگر رونالدو به اتهام عدم درخشش در دیدارهای بزرگ مورد انتقاد قرار گرفت اما مورینیو همه این انتقادات را رد کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" کسانی که از رونالدو انتقاد می کنند، با من مشکل دارند.ما سال گذشته قهرمان کوپا دل ری شدیم چون رونالدو گلزنی کرد و گل های زیادی به ثمر رسانده که من تعدادشان یادم نیست. او هت تریک زیادی انجام داده؛ مسئولیت زیادی روی دوش اوست.

آیا می دانید من کدام بازی او را بیشتر از همه دوست دارم؟ نمایش او در نیمه دوم دیدار مقابل مایورکا. او مثل یک ماشین کار کرد. او دائما توپگیری کرد و با تمام توان بازی کرد.به او گفتم به خاطر این بازی بیشتر از همیشه به داشتنش افتخار کردم.

من به او گفتم که وقتی این طور بازی کند، کسی نمی تواند انتقادی از او کند. اگر او این طور بازی کند، شاید نتواند گلزنی کند اما می تواند به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود. به نظر من این بهترین بازی او بود."

او همچنین در مورد حضور دی ماریا در دیدار فردا شب گفت:" دی ماریا در سطحی که انتظار داریم، نیست."

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390ساعت 12:14  توسط پریسا  | 

اگو سانچس:رونالدو باید در پر قو نگهداشته شود

اوگو سانچس، ستاره سابق رئال، معتقد است برای اینکه کریس رونالدو بهترین عملکرد را داشته باشد، باشگاه رئال باید از او مراقبت کند.

این ستاره پرتغالی به دلیل اینکه در دیدارهای رئال مقابل بارسا، چندان تاثیرگذار ظاهر نمی شود، با انتقاد هواداران رئال روبرو شده اما سانچس معتقد است رونالدو بیش از هر چیز به حمایت نیاز دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" از کریس رونالدو باید مراقبت شود. باید او را در پر قو نگه داشت. 

همه ما از شخصیت او به خوبی آگاه هستیم. بنابراین از واکنش های او متعجب نمی شویم. او همیشه به حمایت و همفکری مربی اش نیاز دارد.

اگر او تواند بار دیگر گلزنی کند، هواداران هم بار دیگر با او همراهی می کنند."

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390ساعت 12:10  توسط پریسا  | 

رونالدو:هیچ فشاری حس نمیکنم.

کریستیانو هم مثل بازی با مایورکا ، روز بد دارد . در نیمه اول کاملا گم ، ناراحت و خشمگین بود . هر چند که او در بدترین روزهایش هم می تواند تیر دروازه حریف را بلرزاند . اما او دوازده بار توپ از دست داد و در معدود حرکات تیمی نقش داشت . کاملا نا آماده بود و در واقع به ندرت دیده شده بود که در دوران فوتبالش این قدر نا آماده باشد . اما واقعیت این است که او هنوز نا امید نشده است .
رونالدو در مورد بازی با بارسلونا در این باره که در الکلاسیکوها آیا استرس دارد یا نه گفت :" پیش از بازیها استراحت می کنم ، هیچ فشاری حس نمی کنم . " بازیکن پرتغالی در مصاحبه با دی تی ، در مورد عادت های قبل از بازی گفت :" سعی می کنم که در تمام مدت در یک مکان آرام و امن باشم. هر بار که چالش جدیدی پیش رویم قرار می گیرد ، سعی می کنم که پر تلاش تر از دفعه قبل باشم . قوت روحی من ، برایم خیلی مهم است . "

 به گزارش رونالدو فانز به نقل از مرجع خبري رئال مادريدرونالدو در مورد الکلاسیکوی چهارشنبه گفت :"همیشه می خواهم که در هر بازی برنده باشم و سعی می کنم که خوب بازی کنم . این تلاشی است که انجام می دهیم : ببریم و خوب بازی کنیم . انگیزه ام از همین جا بر می آید ، صرفنظر از این که حریف چه کسی است . اگر سرحال باشید و از فوتبال بازی کردن لذت ببرید ، فقط صلاح تیمتان را می خواهید . "
 در مورد سبک بازی خود گفت :" من سعی می کنم که به جزئیات کوچک توجه داشته باشد . اگر بازیکنی سریع تر از حد معمول باشد ، غلبه بر او مشکل می شود ، اما من سعی می کنم که زیاد به بقیه توجه نکنم . می خواهم بازی خود را انجام دهم ، تلاش کنم که تکنیک بیشتری داشته باشم و سعی کنم که هر کسی در مقابلم است را شکست دهم . پاس بدهم ، توپ را ارسال کنم و به دنبال صلاح تیم باشم ."
 کریستیانو در مورد عزمش برای قهرمانی لیگ با رئال مادرید گفت :" فصل گذشته ، بهتر از همیشه کار کردم و از این بابت خوشحالم اما حاضر بودم که ده گل کمتر بزنم و لالیگا را ببریم یا در دیگر رقابت ها بهتر باشیم . "
در مورد آینده اش در رئال مادرید هم گفت :" لیگ برتر و لیگ اسپانیا دو لیگ برتر جهان هستند اما باید صادق باشم . لیگ انگلیس لیگ پر از رقابتی است . لالیگا هم همین طور است اما نه به اندازه لیگ انگلیس

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم دی 1390ساعت 12:44  توسط پریسا  | 

رونالدو مورد انتقاد قرار گرفته

               

یک سوال از سوی یک خبرنگار در مورد عدم دقت کریستیانو در ضربات آزاد ، باعث واکنش صریح مورینیو در روز سه شنبه شد :" کاری که او در پنج روز کرده را برخی ها در پنج سال هم نکرده اند . " خب بازیکن پرتغالی از 31 کاشته در این فصل یکی را گل کرده است . البته این سوال هم شایستگی های بازیکن را زیر سوال نمی برد . اما مربی سعی کرد از بازیکنی که در روزهای خوبش نیست ، حفاظت کند . توپ نفره ای را برده ، در لالیگای قبلی 40 گل زده و در این فصل هم 21 گل و تردیدی در مورد ارزش بی بدیل او نیست .
اما کریتسیانو هم مثل بازی با مایورکا ، روز بد دارد . در نیمه اول کاملا گم ، ناراحت و خشمگین بود . هر چند که او در بدترین روزهایش هم می تواند تیر دروازه حریف را بلرزاند . اما او دوازده بار توپ از دست داد و در معدود حرکات تیمی نقش داشت . کاملا نا آماده بود و در واقع به ندرت دیده شده بود که در دوران فوتبالش این قدر نا آماده باشد . اما واقعیت این است که او هنوز نا امید نشده است . شاید این همه خودباوری این بازیکن حالا دچار اوردوز شده باشد . تردیدی نیست که او از برنابئو راضی نیست و نمی تواند این را کتمان کند . به همین علت است که مورینیو سعی کند که خودش را سپر بلای این بازیکن کند و او را با هواداران آشتی دهد .
                             با تشکر از سایته هواداران کریستینو

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم دی 1390ساعت 12:34  توسط پریسا  | 

تبریک مورینیو به کریس

       

در نگاه اول ، بازی کریستیانو در مایورکا ، پائین تر از سطح معمول این بازیکن بود و او فقط در یک صحنه با شوت فوق العاده اش به تیرک دروازه آئواته در زمانی که بازی 1-1 بود ، حضور موثر داشت .
اما مورینیو ، همچون همه مربیان ، وظیفه خود می داند که به بازیکنانش در مقابل منتقدان روحیه بدهد . در واقع مربی پرتغالی به کریستیانو به خاطر تلاشش در ایبورستار تبریک گفت و آن را مهمتر از گل زنی دانست . در واقع اطرافیان برنده کفش طلای سال گذشته و آقای گل فعلی لالیگا می گویند :" کریستیانو سه بار برای دفاع عقب کشید و همیشه به دنبال بازیکنی بود که به او پاس بدهد . خیلی درگیر بازی بود و مربی از عملکردش درون زمین کاملا راضی بود . "
در واقع آمار کریستیانو در جزیره ، یکی از دلایل رضایت مورینیو بود . سه توپ ربایی عالی کرد ، 36 پاس داد که 27 تا از انها به مقصد رسیدند . بر خلاف دیگر بازیها ، شوتهای بیهوده نزد . در واقع او سه شوت زد که هر سه تا درون چارچوب بودند (یکی به تیرک خورد و دو تا توسط آئواته دفع شد ) . سعی کرد که دریبل بزند که از پنج بار تلاشش در این کار ، دو بار موفق بود که البته این از دست رفتن ها به معنی از دست رفتن مالکیت توپ نبود . البته این را هم باید در نظر گرفت که سندروس که فصل قبل مصدومش کرده بود ، به شدت به او نزدیک بود . از سویی کریستیانو یک سوم خطاهایی که بر روی بازیکنان تیمش انجام شده بود را متحمل شد (7 از 22 ) .
همچنین برخی دوست داشتند ببینند که اگر کریستیانو گل نزند و هم تیمی هایش گل بزنند خوشحالی می کند یا نه . تردید ها زمانی که پس از گل کایخون خوشحالی کرد ، از بین رفت . بازیکن پرتغالی در حلقه ای که بازیکنان زده بودند شرکت کرد و حالا آماده بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا برابر بارسلوناست .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم دی 1390ساعت 12:26  توسط پریسا  | 

آغاز فکر کردن به بازی با بارسا

پس از بازی رئال مادرید و مایورکا ، زمان فکر کردن به بازی با بارسلوناست . مورینیو می داند که نباید کوپا را کم اهمیت شمرد و دو الکلاسیکوی پیش رو ، می توانند خیلی برای شرایط روحی تیم ، سرنوشت ساز باشند . 
حالا رئال سه امتیاز را برابر مایورکا گرفت تا با انگیزه ای بیشتر آماده بازی با مایورکا در روز چهارشنبه شود . حرف و حدیث در مورد تاکتیک های احتمالی رئال در این بازی زیاد است ، برخی احتمال حضور په په در خط هافبک را می دهند و برخی دیگر گزینه های تهاجمی را مد نظر دارند .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم دی 1390ساعت 12:37  توسط پریسا  | 

کاسیاس:هواداران از کریس حمایت میکنند

ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید، معتقد است علی رغم انتظار زیادی طرفداران این باشگاه از کریس رونالدو، آنها همیشه از این ستاره پرتغالی حمایت می کنند.

رونالدو در دیدار هفته گذشته مقابل گرانادا بعد از گلزنی خوشحالی نکرد و به همین دلیل گزارش هایی در مورد ناراحتی او به خاطر عدم توجه و تشویق از سوی هواداران رئال در سانتیاگو برنابئو منتشر شد.

اما کاسیاس تاکید کرد که مشکلی بین این ستاره پرتغالی و طرفداران رئال وجود ندارد.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" کریس رونالدو بازیکن بسیار مبارزه جویی است که همیشه به سختی تلاش می کند و می خواهد بهترین بازی اش را به نمایش بگذارد. طرفداران همیشه از او انتظار دارند به خاطر اینکه او بازیکن بزرگی است.

او می خواهد بهترین نمایش را برای باشگاه و برای خودش داشته باشد. طرفداران رئال پرتوقع هستند و این اصلا چیز بدی نیست.

در کیفیت بالای او تردیدی نیست. او همیشه از حمایت هواداران برخوردار است."

رونالدو در 17 دیدار این فصل لالیگا، 21 گل برای کهکشانی ها به ثمر رساند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم دی 1390ساعت 12:32  توسط پریسا  | 

کاغذی که مورینیو به په په داد!!!

در دقیقه 84 بازی شنبه شب رئال مادرید مقابل رئال مایورکا و اندکی بعد از گل کایخون بود که مورینیو به کنار زمین مسابقه آمد

در آن لحظات رئال با نتیجه 1-2 از تیم میزبان پیش بود و مورینیو برنامه و ایده جدیدی را در ذهن داشت.

آقای خاص به کنار زمین آمد، په په را صدا کرد و برنامه تاکتیکی تیمش را با ستاره هموطنش در جریان گذاشت.او کایخون را به عقب برگرداند تا تیمش با 4 دفاع بازی کند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،مربی پرتغالی پیش بینی همه شرایطی را کرده بود. از اواسط نیمه دوم و بعد از انجام تعویض ها، رئال با سه مدافع ( په په، کوئنترائوو راموس) بازی می کرد ولی مورینیو برنامه خاصی تدارک دیده بود تا وقتی تیمش از حریف پیش افتاد، آن را پیاده کند و بعد از گلزنی کایخون و برتری رئال بود که این برنامه را با په په در میان گذاشت.

درحالی که سایر بازیکنان رئال درحال جشن گرفتن گل کایخون بودند، مورینیو په په را به کنار زمین فرا خواند و به او اعلام کرد تا کایخون در جناح راست خط دفاع قرار بگیرد تا دفاع رئال 4نفره شود. اوزیل و ژابی الونسو هم اندکی عقب آمدند و بنزما هم در جناح راست قرار گرفت.

خود مورینیو هم در کنفرانس خبری پایانی بازی دراین باره گفت:« من یک ورقه آماده در دستم داشتم تا اگر گل دوم را به ثمر رساندیم، این نقشه را به یکی از شاگردانم منتقل کنم؛چون ما خیلی ریسکی بازی می کردیم. دراین ورق کوچک این نقشه را کشیده بودم که کایه خون به جناح راست رفته و بنزما هم به راست منتقل شود تا با تعادل بیشتری بازی کنیم.»

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم دی 1390ساعت 12:23  توسط پریسا  | 

برد رئال!!!!!هووووووووووورااااااااااااااا

رئال مادرید توانست در دیداری دشوار در خانه مایورکا دو بر یک پیروز شود و به صدرنشینی قاطعانه خود ادامه دهد. رئال در حالی این پیروزی را به دست آورد که تا بیست دقیقه مانده به پایان بازی شکست خورده بود ولی انگیزه بالای مردان مورینیو آنها را در این دیدار پیروز کرد.

مایورکا در نیمه اول مقابل حملات مادرید عالی دفاع کرد و موقعیت‌های بسیار خوبی هم برای گل‌زنی داشت که تنها از یکی از آنها بهره برد. تومر حمد در دقیقه 39 برای این تیم گل زد. چوری کاسترو روی یک ضربه کرنر و پس از یک و دو توپ را روی دروازه ارسال کرد و حمد آن را با ضربه سری شیرجه‌ای به گوشه دروازه رئال زد.

در آخرین لحظات نیمه اول چیزی نمانده بود که سرخیو راموس گل بزند اما ضربه سر او روی ضربه ایستگاهی ژابی آلونسو به تیر دروازه برخورد کرد.

مایورکا باز هم در دقیقه 59 گل زد اما گل ویکتور را داور به دلیل آفساید بودن مردود اعلام کرد؛ آنچه که تصاویر آهسته نشان می‌داد تصمیمی بسیار سخت‌گیرانه بوده است.

مادرید سرانجام در دقیقه 72 به گل تساوی رسید. مسعود اوزیل پس از همکاری با کریم بنزما توپ را به گونسالو ایگواین سپرد و او هم توپ را از روی سر دودو آواته رد کرد و توپ با تکل فرناندو تیسونه وارد دروازه مایورکا شد.

اندکی بعد ضربه دیدنی کریستیانو رونالدو از فاصله‌ای دور به تیر دروازه مایورکا برخورد کرد.

در دقیقه 85 بود که مادرید پیش افتاد. دفاع مایورکا روی حرکت ایگواین تعلل کرد و توپ پس از دفع ناقص به خوسه کایخون رسید و او با شوتی تماشایی توپ را از میان چندین بازیکن مایورکا وارد دروازه کرد.

رئال با این برد فاصله را در صدر جدول موقتا به هشت امتیاز افزایش داد و مایورکا با 19 امتیاز فعلا چهاردهم است.


+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم دی 1390ساعت 12:28  توسط پریسا  | 

مورینیو در انتظار مصاف تیمش با بارسا

ژوزه مورینیو مربی باتجربه باشگاه رئال مادرید بی صبرانه در انتظار مصاف تیمش با بارسلونا در جام حذفی اسپانیاست.این درحالی است که تیم او قبل از مصاف با بارسا مقابل مایورکا به میدان می رود

مربی پرتغالی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش با مایورکا به خبرنگاران گفت:« ما مقابل مایورکا یک بازی داریم و شما با من درمورد انتقام مقابل بارسا صحبت می کنید که این برایم بی معنا و مفهوم است»

مربی پرتغالی صحبتهایش را درمورد آینده کاکا آغاز کرد:« شرایط کاکاهیچ تغییری نکرده. ما از اولین روز فصل تا آخرین روز بهترین بازیکنان را دراختیار داریم. بازار نقل و انتقالات آغاز شده ولی ما تمایلی به خرید، فروش و یا جذب قرضی بازیکن نداریم.»

بدین ترتیب مورینیو نه تنها آینده کاکا در تیمش را تضمین کرد بلکه درهای خروج را هم به روی گرانرو بست.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،مورینیو در تحلیل بازی تیمش مقابل مایورکا با مروری بر لیست بازیکنان مصدومش، در مورد دی ماریا گفت:« این غیرممکن است که دی ماریا مقابل مایورکا بازی کند و برای هفته بعد احتمال دارد که برگردد. اگر دی ماریا مقابل مایورکا بازی نمی کند،به این دلیل نیست که ما او را حفظ کرده ایم، بلکه به این دلیل است که اصلا نمی تواند.»

او در مورد سامی خدیرا و مصدومیت این بازیکن آلمانی هم گفت:« الان وقت گریه و زاری کردن نیست. تمامی فصول به همین ترتیب هستند.تمام بازیکنانی که در رئال هستند آماده بازی کردن هستند ومصدومیت هم بخشی از دنیای فوتبال است.»

مورینیو درمورد کاروالیو که هنوز آماده حضور درزمین نیست گفت:« کاروالیو هنوز آماده نیست.او مصدوم نیست ولی باید به تمریناتش ادامه دهد.هرزمانی که به آمادگی برسد، فرصت خواهد یافت.»

آقای خاص بازی مقابل مایورکا را کلیدی می داند:«این بازی سرنوشت ساز و کلیدی است و واولویت ما در رقابتهای لالیگاست. قهرمانی در لالیگا اولویت اول ماست. به همین خاطر بازی مقابل مایورکا برایمان خیلی مهم است. باید حداکثر امتیاز ممکن را کسب کنیم تا حریف مستقیممان به ما نزدیک نشود. مایورکا تیمی است که درانتظار کسب حداکثر امتیازات است و به همین خاطر در فکر استراحت دادن به هیچ کسی نیستیم. سال گذشته ما دو امتیاز درمایورکا از دست دادیم.این تیم الان درشرایط خیلی خوبی است و بازی با مایورکا بازی خطرناکی است.»

مورینیو در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که به شاگردانش اجازه نمی دهد که با فکر دوئل با بارسلونا بازی های لالیگا را ساده بگیرند:« بازی حساس و کلیدی ما مقابل مایورکاست. زمانی که موقع برگزاری جام حذفی فرا برسد، برای کسب جام دست به کار می شویم ولی لالیگا واقعا مهم است.امیدوارم که شاگردانم حواسشان را به بازی جام حذفی ندهند.بازی مقابل مایورکا و اتلتیک بیلبائو بازیهای سختی هستند و من تمام تلاشم را به کار می گیرم که حواس بازیکنانم پرت نوشت. مهم ترین بازی ما، بازی با مایورکاست.خودم حتی یک ثانیه را برای فکر کردن به جام حذفی از دست نمی دهم.»

مورینیو دراین کنفرانس خبری درمورد کریس رونالدو هم صحبت کرد و درپاسخ به سوال خبرنگاری در مورد ناکامی کریس در زدن ضربات ایستگاهی دراین فصل گفت:« آیا آمار و ارقام بازیکنان کلیدی سایر تیمها را هم دارید؟آیا آمار دیگر مهاجمان را هم دارید؟ آیا می خواهید تمام گلهای کریس را با مهاجمان دیگر مقایسه کنید؟ درمورد توپ طلا صحبت می کنید؛درمورد کفش طلا صحبت می کنید. و الان با آنالیز آماری اینجا هستید؟ واقعا شما را درک نمی کنم.

با تشکر از سایت فقط کریستین رونالدو

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم دی 1390ساعت 12:18  توسط پریسا  | 

عکس های زیبا اما کمی قدیمی

 

                              عکس های زیبا از رونالدو و تیم رئال

به ادامه مطلب بروید...........


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم دی 1390ساعت 22:55  توسط پریسا  | 

الکلاسیکو

اولین الکلاسیکوی سال 2012 در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری بامداد پنجشنبه

 ، 29 دی ساعت 00:30 در استادیوم سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد .
بازی برگشت هم بامداد پنجشنبه ، 6 بهمن ساعت 00:30 انجام خواهد گردید . 
      

 حتما میبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم..............

            البته رئال همیشه پیروز است

         نظر یادتون نره دووووووووووووووووووووووووووستان

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم دی 1390ساعت 22:30  توسط پریسا  | 

عکس های باحال

     عکس های ایرنا و رونالدو

 

با  تشکر از سایت کریستیانو رونالدو =دنیا،زندگی،عشق،فوتبال

 

به ادامه مطلب بروید................!!!!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و دوم دی 1390ساعت 13:20  توسط پریسا  | 

بازی با مالاگا(برگشت)

                  در این بازی رئال ۱ به صفر بورد   

     هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا

                  ایول.البته با تک گل کریم بیزما..................................

        عکس های بازی در ادامه مطلب.......

                                     نظر یادتون نره دوستان    


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و دوم دی 1390ساعت 12:29  توسط پریسا  | 

توپ طلا

این ستاره ی پرتغالی رئال مادرید با نمایش خیره کننده ی خود در تمام بازی ها این مقام را به او داده است.

اگر بخواهیم فقط با دیدن بازی ال کلاسیکو بازیکن برتر جهان را معرفی کنیم پس چرا سالی یکبار این عمل { اهدای توپ طلا} انجام میگیرد!

اگر بخواهیم اینگونه تصمیم گیری کنیم میبایست در چند سال اخیر این مهم را به ایکر کاسیاس بدهیم!!!

این جایزه باید به فردی برسد که از هر نظر به بازیکن مقابل سر باشد: یعنی بتواند در تیم ملی خود به بهترین شکل کار کند و متکی به چند بازیکن تیم باشگاهی اش نباشد!

رونالدو بازیکنی است که توپ طلا حق اوست زیرا ویژگی هایی دارد که آنها را شرح میدهیم:

در حال حاضر ۷ دلیل برای کسب توپ طلا برای رونالدو:

۱)رونالدو خوش تکنیک ترین بازیکن جهان است که بسیاری از مجله ها این موضوع گفته شده است.

۲)رونالدو پر سرعت ترین بازیکن جهان است.

۳)یکی از بهترین کاشته زن های حال حاضر جهان است.

۴)در رقابت های باشگاهی بیشترین گل را به ثمر رسانده و پاس گلهای زیادی داده.

۵)در زدن ضربات سر یکی از بهترین های جهان و شاید هم در سرزنی بی همتا باشد.

۶)ویژگی بعدی او انعطاف پذیری برای هر پستی به عنوان مثال هافبک چپ یا هافبک راست یا فروارد.

۷)بهترین ویژگی او قدرت تصمیم گیری اوست که در لحظه بهترین تصمیم را میگیرد

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم دی 1390ساعت 12:56  توسط پریسا  | 

کریس وسوت تماشاگران

فردا، یک ماه از آخرین مصاف ال کلاسیکو می گذرد و از آن بازی تا به امروز، هواداران ورزشگاه برنابئو با ذره بینشان عملکرد کریس رونالدو را زیر نظر گرفته اند. کافی است تا رونالدو کوچکترین اشتباهی کرده یا ضربه ای را خراب کند تا سوتهای انتقادی علیه او به هوا بلند شود.

نمی توان گفت که جدایی میان هواداران رئال و کریس رقم خورده ولی این طور به نظر می رسد که بخشی از هواداران رئال دیگر بازی ستاره پرتغالی شان را تائید نمی کنند.این درحالی است که کریس یکی از مهمترین بازیکنان رئال است

همه چیز از دهم دسامبر شروع شد؛ مصاف رئال مادرید مقابل بارسلونا؛ هواداران حاضر در برنابئو در ثانیه 23 بازی شاهد آن بودند که تیم محبوبشان با گل بنزما از حریف دیرینه پیش افتاده.بعد از آن بود که رونالدو فرصتی استثنایی برای گلزنی داشت تا سرنوشت بازی را یک تنه رقم بزند. او تصمیم گرفت تا از خارج از محوطه جریمه توپ را با پای راستش شوت کند. این درحالی بود که آنخل دی ماریا در جایگاه بهتری بود.

رونالدو توپ را ارسال کرد و این موقعیت از دست رفت. دقایقی بعد بود که بارسلونابه گل تساوی رسید. در نیمه دوم و در حالی که رئال با نتیجه 1-2 از بارسا عقب بود هم کریس فرصت طلایی دیگری را برای گلزنی از دست داد. او یک ضربه سر را به هدر داد و ضربه سر او در خارج از دروازه والدس جای گرفت تا در این دقایق برای اولین بار سوتهای انتقادی خطاب به کریس به گوش برسد.

ال کلاسیکو به پایان رسید ولی این سوال برای چندین روز مطرح بود که چرا رونالدو نمی تواند در بازیهای حساس و سرنوشت ساز گلزنی کند؟ ولی چرا مسی می تواند این کار را انجام دهد؟

همین سوالها و ابهام ها باعث شد تا رونالدو ناراحتی اش را از واکنشهای انتقادی هواداران تیمش به نمایش بگذارد.

در اولین جلسه تمرینی رئال بعد از ال کلاسیکو، رونالدو به تنهایی و جدای از سایر هم تیمی هایش تمرین می کرد و با کسی حرف نمی زد و حتی به طرف دوست صمیمی اش، مارسلو هم نرفت. او اصلا شوخی نمی کرد و درحالی که شال گردنش را بالا کشیده بود، نمی خواست که چهره خشمگینش مشخص باشد

در بازی بعدی رئال، که مقابل پونفررادا بود، رونالدو با غرور تمام به میدان رفت. درآن بازی گلزنی کرد و گلزنی اش را جشن نگرفت. این درحالی بود که هم تیمی هایش برای جشن گرفتن کریس دوراو حلقه زدند و ناراحتی او چندان مشخص نشد. در بازی مقابل گرانادا هم کریس به گل رسید و دوباره شاهد همان ژست خونسرد و بی تفاوت او بودیم.

این اولین باری نبود که از عملکرد رونالدو انتقاد می شد. او بعد از به ثمر رساندن سه گل در ورزشگاه سانچس پیشخوان  و در مصاف با سویا،که با گلهایش جواب دندان شکنی به منتقدانش داده بود، به خبرنگاران گفت:« کسانی که از من انتقاد می کنند،هیچ چیزی از فوتبال نمی دانند.این گلها برای بستن دهان آنها بود.»

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم دی 1390ساعت 12:43  توسط پریسا  | 

فاصله بارسا از رئال به پنچ رسید

در شب دوم هفتهم هجدهم لالیگا ، بارسلونا با اسپانیول در دربی کاتالونیا بازی کرد تا فاصله اش با صدر جدول لالیگا و رئال مادرید به عدد پنج برسد .سسک ، کاتالان ها را پیش انداخت اما آلوارو وازکز بازی را به تساوی کشاند 
یکی دیگر از نتایج عجیب ، شکست خوردن سویا به رایو وایکانو بود . جدال حساس ویارئال و والنسیا نیز با تساوی 2-2 همراه بود تا فاصله رئال با تیم سوم جدول هم بیشتر شود .

خیلی عالی شد............ایووووووووووووووول...................راستی امشب مراسم توپ طلا است.....فکر نکنم رونالدو انتخاب شه........ولی رونالدو باسه من بهترینه....................باااااااااااای

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 13:17  توسط پریسا  | 

رئال شگفت انگیز مثل همیشه

آمار خط حمله رئال مادرید ، ویران کننده است . در لالیگای این فصل تیم تا کنون 61 گل زده است ، آن هم فقط در 17 بازی . با این میانگین فوق العاده (3.5) ، تیم به آسانی خواهد توانست که رکورد تیم توشاک را بشکند و به آمار 136 گل برسد .
آماری که فوق العاده به نظر می رسد . به طور مثال ، والنسیای بنیتز در فصل 02-01 در حالی لالیگا را برد که در کل فصل ، 51 گل زده بود ، 10 تا کمتر از تقریبا یک نیم فصل رئال مادرید . در مجموع ، رئال مادرید در همه بازیها ، در 27 بازی ، 92 گل زده است .
بهترین رکورد گلزنی در 17 هفته اول لالیگا ، مربوط به اتلتیک در فصل های 31-30 و 32-33 است که آنها هم تا این مقطع توانسته بودند که 61 گل به ثمر برسانند .
البته از سویی آمار گلهای دریافتی رئال در برنابئو جالب نبوده است . تیم به ندرت دروازه اش را در خانه بسته نگه داشته است . از 14 بازی این فصل در برنابئو ،فقط سه بار دروازه رئال بسته مانده است . در لالیگا این آمار از نه بازی ، یکی است .

 

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 13:6  توسط پریسا  | 

رونالدو بعد از زدن گل شادی نکرد

کریستیانو رونالدو ، در بازی کوپا دل ری برابر مالاگا نتوانسته بود گل بزند و در برابر گرانادا ، بالاخره اولین گلش در سال 2012 را به ثمر رساند .

  به گزارش مرجع خبری رئال بازیکن پرتغالی از این گل خوشحالی نکرد که به نظر می رسد علتش ، هو شدن از سوی سکوها بود ، به خصوص در زمانی که پشت ضربات کاشته می ایستاد . امیلیو بوتراگوئنو پس از بازی در این باره گفت :" او نمی خواست که هواداران گرانادا را ناراحت کند . "
 آیتور کارانکا نیز گفت :" او می خواست با این روش ناراحتیش را از گل نزدن برابر مالاگا نشان دهد . "
کریستیانو حالا با 21 گل آقای گل جدول گلزنان لالیگاست که در همه تورنمنت ها در مجموع ، 26 گل زده است.
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 12:40  توسط پریسا  | 

راموس:رونالدو همین است

سرخیو راموس ستاره اسپانیایی باشگاه رئال مادرید شنبه شب و در دیدار تیمش مقابل گرانادا برای دویسست و پنجاهمین بار در رقابتهای لالیگا پیراهن رئال را برتن کرد.

رئال در این بازی با نتیجه 1-5 به پیروزی رسید و سرخیو راموس زننده یکی از گلهای تیمش بود. او در پایان این مسابقه در پاسخ به پرسشی درمورد واکنش کریس رونالدو  در شادی بعد از گل گفت:« کریستیانو همین طوری است. همه ما از او راضی هستیم.»

راموس در ادامه صحبتهایش که در روزنامه مارکای اسپانیا بازتاب یافت به اهمیت کریس رونالدو در ترکیب رئال، با وجود تغییر شیوه شادی بعد از گلش اشاره کرد.

مدافع جوان اسپانیایی درادامه در مورد برد تیمش هم صحبت کرد و گفت:« در نیمه اول بازی شایستگی این را داشتیم که به نتیجه مطلوب تری دست بیابیم. ما با وجودی که بازی 1-1 بود کنترل بازی را در دست داشتیم و تیم برتر بودیم. به خاطر گلزنی ام دراین بازی واقعا خوشحالم.»

راموس درادامه صحبتهایش درتوصیف تیم حریف گفت:« شاید گرانادا تیمی است که خیلی خوب خطرهایی را ایجاد می کند و خیلی خوب خط دفاعی اش را می بندد. با وجودی که آنها خیلی خوب حرکت می کردند ما توانستیم سرنوشت بازی را به نفع خودمان رقم بزنیم.»


+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 12:31  توسط پریسا  | 

گواردیولا:رئال بهتر از ماست

پپ گواردیولا مربی جوان باشگاه بارسلونا پیش از دیدار تیمش مقابل اسپانیول در کنفرانسی خبری شرکت کرد و از شرایط تیمش گفت.

گواردیولا در صحبتهایی گفت:« ما فقط سعی می کنیم که خوب بازی کنیم. ما هیچ چیزی را کشف نکرده ایم و هیچ رمز و رازی برای موفقیت ما نیست. زیبایی ورزش این است که باید توانایی مان را مقابل تیمی که بهتر از ماست محک بزنیم (منظور گواردیولا تیم رئال مادرید است).رقابتها ما را محک می زند تا ببینیم که چه تیمی می تواند ما را شکست دهد.»

گواردیولا در مورد اهداف تیمش گفت:«ما سعی می کنیم که فوتبال خوبی ارائه کنیم. تمام تیمها بازیکنانی دارند که می توانند در بارسلونا بازی کنند.»

مربی جوان تیم کاتالان معتقد است که شرایط کنونی رقابتهای لالیگا چالش بزرگی را پیش پای شاگردانش قرار داده:« ما در سه تورنمنت شانس قهرمانی داریم. شاید فکر کنید که قهرمانی آسان تر شده است ولی دقیقا برعکس این است. »

او هدف آتی تیمش را غلبه بر اسپانیول در داربی کاتالونیا دانست:« اسپانیول تیمی فشرده و تهاجمی است و بازی خیلی خوبی ارائه می دهد.زمانی که همه ساله بازیکنان تیم تغییر می کنند ولی ذهنیت تیم ثابت است، این گویای آن است که ایده بزرگی پشت تیم نهفته است. »

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 12:28  توسط پریسا  | 

بازدید هواداران از تمرینات

هواداران رئال مادریددر روز جمعه می توانستند تمرینات شاگردان مورینیو را از نزدیک تماشا کنند. دراین روز حضور درتمرینات تیم مادرید آزاد بود و از همین رو حدود7000 تماشاگر به جایگاه های استادیو دی استفانو رفتند تا به بازیکنان تیمشان روحیه بدهند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم دی 1390ساعت 12:25  توسط پریسا  | 

حراج پیراهن های رونالدو و کاسیاس برای کمک به مردم فیلیپین

مردم فیلیپین ، از تراژدی طوفان " سندونگ " در شمال جزیره میندانائو که در روز 17 دسامبر ایجاد شد و 1500 کشته و 300 هزار بی خانمان شد ، آسیب دیدند . اما آنها در راه جبران این مصیبت تنها نیستند . در مانیلا ، در استادیوم ملی ریزال آزکالس که استادیوم ملی فیلیپین است ، تیم اینترناسیونال مادرید که یک تیم دسته چهارمی است حاضر شد تا در این لحظات سخت ، همراه مردم فیلیپین باشد .
به گزارش مرجع خبری رئال مادرید در این مراسم ، گلریزانی برای اشخاصی که توسط طوفان آسیب دیده بودند برگزار شد . تیم اینترناسیونال ، 10 هزار یورو که توسط کمپانی های اسپانیایی جمع آوری شده بود را برای کمک به فیلیپن آورده بود .


همچنین یک حراجی با یک پیراهن امضا شده بازیکنان رئال مادرید ، یک پیراهن رئال مادرید با اسم و امضای رونالدو و یک پیراهن تیم ملی اسپانیا با اسم و امضای ایکر کاسیاس ، برگزار شد .
در مراسم حراجی این سه پیراهن ، هزار خبرنگار حضور داشتند تا مشخص شود که فوتبال همچنان در فیلیپین ، علاقمندان خاص خود را دارد . همچنین امیلیو بوتراگوئنو نیز پیام تسلیت و ابراز همدردی را برای مردم فیلیپین فرستاد .

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم دی 1390ساعت 16:28  توسط پریسا  | 

تشکر از دوست خوبم

سلام دوستان..............خوبید...........؟؟؟؟؟

میخواستم از دوست خوبم که منو در درست کردن

 این

وب خیلی کمک کرده تشکر کنم........مرسی

گلم...........واقعا ممنونمبای  بای

+ نوشته شده در  جمعه شانزدهم دی 1390ساعت 11:59  توسط پریسا  | 

لوو.مربی تیم ملی آلمان

یواخیم لوو ، مربی تیم ملی آلمان ، اولویت های خود را در مصاحبه با مطبوعات آلمان مشخص کرد . مربی تیم ملی آلمان ، اخیرا صحبتهایی هم با مورینوی و هم گواردیولا داشته اما گفت که سبک واقعی تیمهایش ، سبک بارسلونا نیست . 
مربی تیم ملی آلمان گفت :" ما ، ترکیبی از پاسکاری سریع و ضد حملات سرعتی را در دستور کار خود قرار داده ایم . ما شبیه بارسلونا نیستیم که سعی می کند که زیاد حفظ توپ کند ، نیستیم . به تیمهایم می گویم که اگر توپ را می گیرند ، ظرف هشت ثانیه به دروازه حریف برسانند . این فلسفه من است . " که این دقیقا سبک بازی رئال مادرید است . سرعت و بازی سریع . این نشان می دهد که هنوز افرادی در دنیای فوتبال هستند که محو جوسازی ها در مورد بازی بارسلونا قرار نگرفته باشند . بی تردید لوو با این سبک ، می تواند جانشین خلفی برای مورینیو در آینده باشد .

+ نوشته شده در  جمعه شانزدهم دی 1390ساعت 11:40  توسط پریسا  | 

فهرست 5 بازیکن برتر بازی ساز سال گذشته

۱.ژاوی....بارسلونا....اسپانیایی.....۲۳۲امتیاز

۲.لیونل مسی....بارسلونا.....آرژانتینی.....۱۴۷امتیاز

۳.اینیستا.....بارسلونا......اسپانیایی....۱۱۰امتیاز

۴.مسعود اوزیل.....رئال.....آلمانی....۵۹امتیاز

۵.رونالدو.....رئال.......پرتغالی.....۴۷امتیاز

نظر یادتون نره.................!!!!

+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم دی 1390ساعت 17:20  توسط پریسا  | 

رونالدو در بازی اول سال2011 عملکرد ضعیفی داشتو

قابل قبول نیست که رئال مادرید ، دو گل را از روی نقطه کرنر دریافت کند . سرجیو سانچز و دمیکلیس ، با استفاده از جایگیری های خوب خود به عنوان مدافعان پیش تاخته و با اشتباهات کاسیاس و کریستیانو ، دروازه رئال را باز کردند . مورینیو بی تردید در دفترچه یاد داشتش ، تکلیف این هفته را نوشته است : کار کردن روی ضربات هوایی برای مقابله با ناکامی های احتمالی . 
مالاگا 0-2 جلو افتاد و از طرفی ، کریستیانو همچنان در حال و هوای تعطیلات خود بسر می برد و فاقد آمادگی بود . او می خواست که همه کاره باشد اما هیچ کاره بود . دو ضربه آزاد وحشتناک زد ، 11 شوت زد که فقط چهار تا در چهارچوب بودند . این استرس بیش از حد او ، حسابی کار دستش داده بود .
اما رئال مادرید با سه تعویض در بین دو نیمه ، حسابی شخصیت پیدا کرد و توانست که به دروازه حریف بتازد و خود را نجات داد .
کریستیانو ، اشتباهات وحشتناکی داشت و زمانی که می توانست دو گل را بزند ، کاملا با استرس عمل کرد .
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم دی 1390ساعت 16:59  توسط پریسا  | 

مورینیو:به دلیل بازی که دارییم به مراسم نمیرویم

برنامه فشرده رئال مادرید در ماه ژانویه باعث شده که باشگاه به این فکر بیافتد که اعضای تیم در مراسم توپ طلای 2011 که دوشنبه آینده برگزار می شود شرکت نکنند . تیم در روز سه شنبه در لاروسالدا در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری فاصله دارد و رئالی ها نمی خواهند که این بازی را فدای مراسم کنند .
آس مدعی شده که مسئولان رئال تصمیم گرفته اند که رونالدو ، مورینیو ، کاسیاس ، راموس و ژابی در این مراسم حضور نیابند و بازی با مالاگا هم علت اصلی این اتفاق است .
اما روزنامه کاتالانی "ال موندو دپورتیوو " مدعی شده که فیفا مطمئن است که مسئولان رئال در این مراسم حضور می یابند و حتی حاضر شده که جت اختصاصی در اختیار رئالی ها قرار دهد تا از سوئیس مستقیما راهی مالاگا شوند .
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم دی 1390ساعت 16:53  توسط پریسا  | 

رئال3مالاگا2

در اولین بازی سال 2012 ، در یک بازی عجیب ، رئال مادرید توانست که در نیمه دوم ، اشتباهات بزرگ نیمه اول را تلافی کند و در یک قدمی مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری قرار گیرد .

به ادامه مطلب  روید................................................

نظر یادتون نره!!!!!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم دی 1390ساعت 13:20  توسط پریسا  | 

مطالب قدیمی‌تر